22# Niemcy legalizują marihuanę czy im się uda?

🍀 Niemcy legalizują marihuanę czy im się uda? Legalizacja marihuany to temat, który podczas niedawnej kampanii wyborczej, pojawia bardzo często. Olaf Scholz jako jeden z kandydatów na następcę Angeli Merkel, przedstawił w swoim programie wyborczym  legalizację  marihuany dla obywateli Niemiec.

🔬  Listopad 2021 to ważny miesiąc, Liderzy partii nowej rządowej koalicji w Niemczech zgodzili się w kwestii co do zalegalizowania konopi. Wyczekiwane zmiany w prawie zostaną zmienione podczas najbliższego posiedzenia w Parlamencie. Partia chce wprowadzić kontrolowaną sprzedaż konopi dla dorosłych w licencjonowanych sklepach.

🍀 Obydwie partie mówią, że proponowane zmiany nie są podyktowane korzyściami finansowymi dla skarbu państwa, a polityką redukcji szkód i chęcią zlikwidowania czarnego rynku. Nowe prawo ma zapewnić lepsza ochronę młodzieży. Ekonomiczne skutki będą korzystne ponieważ przewidują. Legalny rynek marihuany to 30.000 nowych miejsc pracy oraz ok. 1,5 miliarda euro rocznie zysku.

😊 Gratulujemy decyzji , zastanawiamy się czy nasz bezpośredni sąsiad nie pomoże w postrzeganiu marihuany przez polski rząd ? Czy nadeszły czasy konopnej rewolucji ? czas pokaże 🙂 trzymamy kciuki za sukces i obserwujemy dalsze ruchy w konopnym świecie.

Umów wizytę i wypróbuj nowe możliwości: 

Centrum Medyczne Fitokan 

https://fitokan.pl/klinika-przychodnia/umow-wizyte/ 

(kwalifikacja jest darmowa!) 

Zapraszamy również na naszego facebook 

https://www.facebook.com/fitokanpl/ 

🍀Zespół Fitokan